Darkpassage GameGune Oyuncu Değişikliği

Darkpassage resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre ;

Turnuvaya 2 gün kala Gamegune kadromuzda zorunlu bir değişiklik daha yaşandı. Daha önce duyurduğumuz gibi takımımız oyuncusu Doğukan ” prostar ” Erel’in evraklarının eksikliği nedeniyle İspanya konsolosluğundan vize alamamasından dolayı Gamegune kadromuza Doğa ” merentz ” Çabakçor’u dahil etmiştik.

Doğayı kadromuza dahil ederken Bilbao’ya uçak bileti çok pahalı olduğu için kendisinin uçak biletini karşılayamayacağımızı ve sadece otel masraflarını üstlenebileceğimizi söyledik. Doğa da bu durumu kabul ederek vize işlemlerine başladı ve vizesini aldı. Fakat doğa turnuvaya 15 gün kalmasına rağmen önce 3-4 günlüğüne Marmaris’e daha sonra da birkaç gün İstanbulda kaldıkdan sonra Akçay’a giderek  takımımızın antreman yapmasını engelledi. Kısa zamanda takımımıza  alışabilmesi için yoğun antreman ile geçirmemiz gereken 15 günü Doğa’nın keyfi ile geçirdik. Kendisi bu süreçte ya antremanlara gelmeyerek ya da geç gelerek üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmedi. Bununla beraber turnuvaya 5 gün kala uçak bileti alacak parasının kalmadığını ve ailesinin de bu konuda kendisine yardımcı olmadığını öne sürerek turnuvaya gelemiyeceğini söyledi. Durumun sadece para ile alakalı olmadığını, altında başka nedenlerinde olduğunu biliyoruz fakat hiçkimsenin Doğa’nın özel hayatına karışma veya yorum yapma gibi bir lüksü olmadığı için bu konuda daha fazla konuşmak istemiyoruz.

Fakat şunu herkezin bilmesi gerekirki Dark Passage takımı Doğanın fevri ve bencil tavırları nedeniyle hem turnuvaya gerektiği gibi hazırlanamamış hem de bu kadar kısa bir süre kala büyük bir maddi külfetin altına girmek zorunda kalmıştır.

Geriye kalan bu 5 günlük süreçte araya haftasonunun da girmesi ve pasaport çıkartma veya uzatmanın mümkün olmaması nedeniyle takımımız ilk olarak AB pasaportu taşıyan hepimizin yakından tanıdığı eski UWT oyuncusu Cem ile temasa geçmiştir. Fakat Cem arkadaşımız yaz okulu sınavlarının turnuva tarihi ile çakışması nedeniyle sınava geç girebilmek için okula dilekçe vermiş, kabul edilmeyince malesef bizimle İspanyaya gelemiyeceğini belirtmiştir.

Kalan 3 günlük süreçte Almanyada yaşayan ve AB pasaportu taşıyan Türk arkadaşlarla temasa geçilmiş ve bu arkadaşlardan takımımız için en uygun isim olduğunu düşündüğümüz Milli Takımımızın ilk 5 oyuncularından biri olan Aykut ” RapeN ” Saraçoğlu ile anlaşma sağlanmıştır.

Gamegune 2010 Kadromuz;

Ertuğ ” venza ” Okçuoğlu

Timuçin ” xylm ” Argıllı

Salih ” marqnue ” Onaran

Erman ” COOL ” Eray

Aykut ” RapeN ” Saraçoğlu

RapeN’i Tanıyalım:

Aykut, Almanyadaki yeni nesil Türk oyuncularımızdan biri… ESL Almanya Amatör Seride  W4sp ve Bouncer4You ile 2 yıl başarılı sezonlar geçiren Aykut geçtiğimiz yıl Almanya ESL EPS’ye yükselen Chilly World Gaming takımında oynadı. Takımı kötü bir sezon geçirmesine rağmen takımı tek başına ayakta tutan ve mükemmel bir performans ortaya koyan Aykut EPS’de ki ilk yılında EPS Almanya Rookie Star ( En iyi çaylak oyuncu ) ödülüne aday gösterilen 3 oyuncudan biri olmuştur. Takımımızın açığı olan Combat oyuncusu olarak AK47 ve Colt ile takımımıza katkı sağlayacak olan Aykut aynı zamanda milli takımımızında değişilmez oyuncularından birisidir.

Reklamlar

19 Temmuz 2010 tarihinde Counter Strike Takımlari içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: