Metamod ve AMX Mod Kurulumu

İlk olarak http://www.amxmodx.org/downloads.php adresine girip “AMX Mod X Full Installer” kısmından en son sürümü indirelim(Şuan için en güncel olanı 1.8.0). Kurulum dosyasını çalıştırıp aşamaları geçtikten sonra amx kurulum dosyalarını seçtiğiniz dizine çıkarmış olacaktır. Eğer çıkarma sizhirbazının son aşamasında “Run AMX Mod X Installer” seçiliyse asıl kurulum sihirbazımız kurulum bittikten sonra çalışacaktır(“Run AMX Mod X Installer” standart olarak seçili olur). Eğer çalışmazsa kurulumda seçtiğiniz dizine gidip “Installer.exe” yi çalıştırın.
İlk olarak karşınıza kuruluma hoşgeldiniz ekranı çıkıcak. Next diyoruz ikinci aşamaya geçiyoruz. ikinci aşamadada lisans sözleşmesini iyice okuduktan sonra kabul ediyorum( I accept the terms in the license Agreement) diyoruz ve tekrar next diyoruz. Bu aşamada kurulum metotları çıkıyor karşımıza eğer local kurulum yapacaksak “Select Mod Directory” seçeneğini seçiyoruz ve next diyoruz. Açı*** pencereden half-life ın kurulu olduğu dizinden cstrike klasörünü seçiyoruz “Custom Game Addon” seçeneği none olarak kalsın ve ok diyoruz ve sihirbaz dosyaları otomatik olarak çıkartacak ve ayarlamarı yapacak işlem bittikten sonra finish diyoruz ve amxx modmuz kurulmuş oluyor.


Saygılarımla…

Reklamlar

19 Mayıs 2010 tarihinde Counter Strike GeneL içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: